Pascha Bay i Turkiet!

Johanna, Daina, Åsa, Wille, Göran Plåth, Jessica Andersson, Jenny och Amy.
Vi säger det bara, se till att rappa på och bli medlem i Diggilooklubben (klicka på backstageområdet på www.diggiloo.com) och var med i utlottningen av en resa för två personer till underbara Blue Village Pascha Bay i Turkiet.
Just nu så njuter Johanna (ekonomi), Daina (produktion), jag med Wille, Göran Plåth (chef på Pascha Bay),
Jessica Andersson, Jenny (marknad) och Amy (Jessicas bonusmamma) av några fantastiska dagar här nere.

Solen skiner och vi med. Vi konfererar och laddar inför sommarens Diggiloo. Jessica bjuder på skönsång och Göran på en fantastisk anläggning. Kolla in hotellet på www.paschabay.com.tr

Se så, om du inte redan är medlem, bli det nu! Förutom  möjligheten att vinna denna resa, så händer det mycket annat spännande i Diggilooklubben!

Kramar från oss alla!
Hälsningar